Podstolice - To Twoje miejsce!

 

Szukasz dobrego miejsca do wypoczynku, relaksu, twórczej pracy lub konferencji to zapewniam, że nie mogłeś trafić lepiej.

 
styczeń
11 '17

Zillertal w Austrii - świetne miejsce dla narciarz

Marek Kowal

Marek Kowal

Sezon narciarski rozkręca się już na dobre. Przed nami okres świąteczno-noworoczny, który wiele osób wykorzysta na pewno na wypad na narty Potem przyjdzie czas ferii szkolnych i wtedy również dużo Polaków będzie chciało spędzić ten czas rozkoszując się ich ulubionym sportem, jakim jest białe szaleństwo.
narty w austrii - freeride
Z racji, że nasze polskie góry, choć piękne, nie należą do zbyt wysokich, nie zawsze można liczyć na dobre warunki śniegowe. Biorąc urlop, nie mamy więc gwarancji, że akurat w tym okresie trafimy na wysoki poziom śniegu i będziemy mogli jeździć na nartach czy snowboardzie.

Z tego też powodu dla osób, które lubią narty Austria jest zdecydowanie bardziej wskazanym kierunkiem. Jest to kraj położony w Alpach, górach blisko dwukrotnie większych od naszych Tatr. Na lodowcach alpejskich gwarancja świetnych warunków śniegowych jest zawsze. Stąd bardzo popularne są wśród Polaków wyjazdy na narty do Austrii, które, wbrew pozorom, nie są bardzo drogim przedsięwzięciem. Narty w Austrii niekoniecznie muszą wyjść dużo drożej od pobytu w Tatrach. Przede wszystkim narciarze oraz snowboardziści mają do wyboru mnóstwo ośrodków narciarskich, spośród których mogą wybrać te odpowiadające im standardem. 
Osoby, które już odbywały wypady na narty do Austrii mają swoje sprawdzone miejsca, gdzie zawsze można liczyć na wysoką jakość i fachowość obsługi. Bardzo popularne wśród Polaków i polecane są narty i noclegi w Austriackim Zillertal Ta położona w Tyrolu dolina to istny raj dla narciarzy, gdzie do wyboru jest mnóstwo tras i noclegów. Jest tam także mnóstwo infrastruktury dodatkowej, dzięki czemu oprócz jazdy na nartach, turyści mają do wyboru mnóstwo innych rodzajów rozrywki.

turystyka
podróże
wakacje
narty
austria

frazy kluczowe: turystyka, podróże, wakacje, narty, austria


 

Warto zobaczyć

Podróże, Turystyka, Urlop, Wakacje, Austria, Auto gaz, Balice

Piszą na tym blogu

Marek Kowal

Archiwum

Styczeń 2018, Grudzień 2017, Październik 2017, Wrzesień 2017, Maj 2017, Luty 2017, Styczeń 2017