Podstolice - To Twoje miejsce!

 

Szukasz dobrego miejsca do wypoczynku, relaksu, twórczej pracy lub konferencji to zapewniam, że nie mogłeś trafić lepiej.

 
maj
17 '17

Wyjazd na turnus rehabilitacyjny

Marek Kowal

Marek Kowal

W codziennym, zabieganym życiu, coraz mniej czasu spędzamy na świeżym powietrzu, nie dbamy o kondycję fizyczną, jemy szybko i byle jak. Na dłuższą metę taki tryb życia nie jest najlepszym pomysłem i może dać się ostro we znaki za kilka lub kilkanaście lat. Warto więc już teraz pomyśleć o regeneracji sił oraz odpoczynku. Zarówno nad morzem jak i w górach w ośrodkach wypoczynkowych i hotelach organizowane są turnusy rehabilitacyjne. W ośrodkach tego rodzaju warta uwagi jest szeroka oferta masaży leczniczych, zabiegów, ćwiczeń, a wszystko po to aby poczuć się pełnym nowej energii i witalności oraz z nową siłą wrócić do domu. 
Zobacz ofertę i wyjedź na turnus!
Mamy oferta turnusów rehabilitacyjnych w górach, a także zobacz turnusy nad morzem - to znakomita forma wypoczynku, która zastępuje wyjazd do sanatorium. 
Turnusy takie działają na podobnej zasadzie, z tą różnicą, że sanatoria są dofinansowane z NFZ. Jakich zabiegów możemy oczekiwać wybierając się do ośrodka rehabilitacyjnego w góry lub nad morze? Przede wszystkim różnego rodzaju masaży, okładów borowinowych, hydroterapii, światłolecznictwa, a także magnetoterapii i krioterapii. Podczas turnusu rehabilitacyjnego korzystamy także z sauny, jacuzzi, basenu oraz sali gimnastycznej. Większość hoteli i ośrodków oferuje także pełne wyżywienie, a jak wiadomo, przebywając w innym otoczeniu, oddychając świeżym powietrzem, apetyt dopisuje. Nad morzem nie zapominajmy o codziennych spacerach nad brzegiem morza, co dodatkowo wspomoże nas w odzyskaniu dobrego zdrowia oraz pozwoli w uspokojeniu i ukojeniu myśli. W górach natomiast wybierzmy się na jakikolwiek szlak, co spowoduje poprawę kondycji, a nasz organizm nabierze nowej siły.
Warto zastanowić się nad tego typu wypoczynkiem, gdyż jest to bez wątpienia inwestycja w nasze zdrowie, a dodatkowo odskocznia od codzienności, stresującej pracy czy też marudzących dzieci. Dowiedz się więcej na stronie

turystyka
wakacje
urlop
rehabilitacja

frazy kluczowe: turystyka, wakacje, urlop, rehabilitacja


 

Warto zobaczyć

Podróże, Turystyka, Urlop, Wakacje, Austria, Auto gaz, Balice

Piszą na tym blogu

Marek Kowal

Archiwum

Styczeń 2018, Grudzień 2017, Październik 2017, Wrzesień 2017, Maj 2017, Luty 2017, Styczeń 2017