Podstolice - To Twoje miejsce!

 

Szukasz dobrego miejsca do wypoczynku, relaksu, twórczej pracy lub konferencji to zapewniam, że nie mogłeś trafić lepiej.

 
maj
17 '17

Wyjazd na turnus rehabilitacyjny

Marek Kowal

Marek Kowal

W codziennym, zabieganym życiu, coraz mniej czasu spędzamy na świeżym powietrzu, nie dbamy o kondycję fizyczną, jemy szybko i byle jak. Na dłuższą metę taki tryb życia nie jest najlepszym pomysłem i może dać się ostro we znaki za kilka lub kilkanaście lat. Warto więc już teraz pomyśleć o regeneracji sił oraz odpoczynku. Zarówno nad morzem jak i w górach w ośrodkach wypoczynkowych i hotelach organizowane są turnusy rehabilitacyjne. W ośrodkach tego rodzaju warta uwagi jest szeroka oferta masaży leczniczych, zabiegów, ćwiczeń, a wszystko po to aby poczuć się pełnym nowej energii i witalności oraz z nową siłą wrócić do domu. 
Zobacz ofertę i wyjedź na turnus!
Mamy oferta turnusów rehabilitacyjnych w górach, a także zobacz turnusy nad morzem - to znakomita forma wypoczynku, która zastępuje wyjazd do sanatorium. 
Turnusy takie działają na podobnej zasadzie, z tą różnicą, że sanatoria są dofinansowane z NFZ. Jakich zabiegów możemy oczekiwać wybierając się do ośrodka rehabilitacyjnego w góry lub nad morze? Przede wszystkim różnego rodzaju masaży, okładów borowinowych, hydroterapii, światłolecznictwa, a także magnetoterapii i krioterapii. Podczas turnusu rehabilitacyjnego korzystamy także z sauny, jacuzzi, basenu oraz sali gimnastycznej. Większość hoteli i ośrodków oferuje także pełne wyżywienie, a jak wiadomo, przebywając w innym otoczeniu, oddychając świeżym powietrzem, apetyt dopisuje. Nad morzem nie zapominajmy o codziennych spacerach nad brzegiem morza, co dodatkowo wspomoże nas w odzyskaniu dobrego zdrowia oraz pozwoli w uspokojeniu i ukojeniu myśli. W górach natomiast wybierzmy się na jakikolwiek szlak, co spowoduje poprawę kondycji, a nasz organizm nabierze nowej siły.
Warto zastanowić się nad tego typu wypoczynkiem, gdyż jest to bez wątpienia inwestycja w nasze zdrowie, a dodatkowo odskocznia od codzienności, stresującej pracy czy też marudzących dzieci. Dowiedz się więcej na http://www.resurs.com.pl

turystyka
wakacje
urlop
rehabilitacja

frazy kluczowe: turystyka, wakacje, urlop, rehabilitacja


 

Warto zobaczyć

Podróże, Turystyka, Urlop, Wakacje, Austria, Balice, Katowice

Piszą na tym blogu

Marek Kowal

Archiwum

Październik 2017, Wrzesień 2017, Maj 2017, Luty 2017, Styczeń 2017