Podstolice - To Twoje miejsce!

 

Szukasz dobrego miejsca do wypoczynku, relaksu, twórczej pracy lub konferencji to zapewniam, że nie mogłeś trafić lepiej.

 
maj
17 '17

Wyjazd na turnus rehabilitacyjny

Wyjazd na turnus rehabilitacyjny

(...) wybierając się do ośrodka rehabilitacyjnego w góry lub nad morze? Przede wszystkim różnego rodzaju masaży, okładów borowinowych, hydroterapii, światłolecznictwa, a także magnetoterapii i krioterapii. Podczas turnusu rehabilitacyjnego korzystamy także z sauny, jacuzzi, basenu oraz sali gimnastycznej. Większość hoteli i ośrodków oferuje także pełne wyżywienie, a jak wiadomo, przebywając w innym otoczeniu, oddychając świeżym powietrzem, apetyt dopisuje. Nad morzem nie (...)

Kategorie: rehabilitacja, turystyka, urlop, wakacje

 
luty
17 '17

Przenocuj w Poznaniu!

Przenocuj w Poznaniu!

(...) Planujesz wyjazd do Poznania, najważniejszego i najprężniej rozwijającego się miasta zachodniej Polski, które słynie ie tylko z zabytkowej architektury i charakterystycznej kuchni, ale również z targów oraz konferencji i szukasz noclegu? W związku z dynamicznym rozwojem miasta, stale zwiększa się również ilość hoteli. Hotele w Poznaniu mają bogatą ofertę nawet dla najbardziej wymagających gości. Są rozdysponowane zarówno w centrum miasta, jak i bliżej lotniska, z myślą o osobach, które mają loty z przesiadką w Poznaniu, który jest jednym z (...)

Kategorie: podróże, turystyka, urlop