Podstolice - To Twoje miejsce!

 

Szukasz dobrego miejsca do wypoczynku, relaksu, twórczej pracy lub konferencji to zapewniam, że nie mogłeś trafić lepiej.

 
maj
17 '17

Wyjazd na turnus rehabilitacyjny

Wyjazd na turnus rehabilitacyjny

(...) szeroka oferta masaży leczniczych, zabiegów, ćwiczeń, a wszystko po to aby poczuć się pełnym nowej energii i witalności oraz z nową siłą wrócić do domu. Zobacz ofertę i wyjedź na turnus!Mamy oferta turnusów rehabilitacyjnych w górach, a także zobacz turnusy nad morzem - to znakomita forma wypoczynku, która zastępuje wyjazd do sanatorium. Turnusy takie działają na podobnej zasadzie, z tą różnicą, że sanatoria są dofinansowane z NFZ. Jakich zabiegów możemy oczekiwać (...)

Kategorie: rehabilitacja, turystyka, urlop, wakacje

 
luty
17 '17

Przenocuj w Poznaniu!

Przenocuj w Poznaniu!

(...) ważniejszych węzłów lotniczych w kraju. Podobnie z komunikacją kolejową, stąd bez problemu znajdziesz hotele usytuowane w pobliżu dworca kolejowego. Przenocować możesz zarówno w luksusowych apartamentach, jak również w skromniejszych warunkach, odpowiednich na każdą kieszeń, gdyż Poznań to nie tylko drogie hotele. Jeżeli zależy ci na korzystnej cenie rozważ noclegi w tanim hotelu - na pewno znajdziesz coś dla siebie. Noclegi w korzystnej ofercie cenowej oferują zarówno hotele, jak i hostele. Wybór jest naprawdę ogromny, sam się przekonaj, że nie musisz (...)

Kategorie: podróże, turystyka, urlop

 
styczeń
11 '17

Zillertal w Austrii - świetne miejsce dla narciarz

Zillertal w Austrii - świetne miejsce dla narciarz

(...) niekoniecznie muszą wyjść dużo drożej od pobytu w Tatrach. Przede wszystkim narciarze oraz snowboardziści mają do wyboru mnóstwo ośrodków narciarskich, spośród których mogą wybrać te odpowiadające im standardem. Osoby, które już odbywały wypady na narty do Austrii mają swoje sprawdzone miejsca, gdzie zawsze można liczyć na wysoką (...)

Kategorie: austria, narty, podróże, turystyka, wakacje